Klub Malucha – Poznań

Koszt jednych zajęć to 85zł 

Cały semestr to 9 zajęć raz w miesiącu w cenie 765zł

Płatność podzielona jest na transze – 255zł przelewem po zgłoszeniu i 510zł na trzecich zajęciach

10 lat Klubu Malucha!
1143 zorganizowanych zajęć!
926 absolwentów!
Zajęcia dla niemowląt Poznań

„Jak czerpać radość z kontaktu z moim maluszkiem”

Klub Malucha to autorski projekt dr Stanisława Faliszewskiego, kierowany do dzieci, u których nie wykryto żadnego deficytu. Zajęcia rozpoczynamy z maluchami w wieku 6-8 tygodni i kontynuujemy je do 12 miesiąca życia w częstotliwości raz w miesiącu. Grupy Klubu Malucha organizujemy w taki sposób, aby różnice wiekowe nie wynosiły więcej niż 6 tygodni, co pozwala rodzicom na wykonywanie podobnych ćwiczeń. Każda grupa może pomieścić maksymalnie do 8 maluszków.

Tematyka zajęć Klubu Malucha

Podczas zajęć omawiamy wiele tematów związanych z rozwojem psycho i sensomotorycznym niemowląt do 12 miesiąca życia. Doktor Stanisław Faliszewski opowiada o normach rozwojowych dla każdej kategorii wiekowej, a także odpowiada na bieżące niepokoje rozwojowe, które u swoich maluchów zaobserwowali rodzice. Instruuje jak należy ćwiczyć z dzieckiem aby stymulować jego prawidłowy rozwój i przy okazji świetnie spędzać razem czas. Omawiamy jak prawidłowo nosić maluszki, zmieniać pozycję, ćwiczyć przechodzenie do pozycji siedzącej, czworakowania, a także jakimi zadaniami wspomagać oczekiwany przez wszystkich rodziców moment – postawienia pierwszych, samodzielnych kroków.

Udział rodziców w zajęciach Klubu Malucha

Istotne jest uczestnictwo rodziców, którzy w każdym miesiącu naszych zajęć otrzymują instruktaż ćwiczeń, które mogą z powodzeniem wykonywać w domu z maluchem. Omawiamy zasady pielęgnacji, ubierania, kąpieli czy karmienia. Zapoznajemy rodziców z technikami stymulacji polisensorycznej i stymulacji zmysłów maluszka przez zabawę. Uczymy rodziców jak efektywnie uspokajać niemowlę, jak reagować na płacz i czym może on być spowodowany, a także jak czerpać radość z komunikacji ze swoją pociechą.

Jak rodzice oceniają Klub Malucha

W skali 1-5 na podstawie 93 ankiet

Organizacja zajęć - 4,86
Merytoryka zajęć - 4,96
Komunikatywność doktora - 4,93
Atmosfera zajęć - 4,94

Znajdź nas na Instagramie!

Dołącz do Klubu Malucha wypełniając formularz!