Fizjoterapeuci o naszych kursach

W 2017 roku Falmed przeprowadził projekt badawczy, w ramach którego zadzwoniliśmy do uczestników naszych szkoleń z lat 2011-16. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej informowaliśmy, że na ich skrzynkę mailową zostanie wysłany link z ankietą do wypełnienia. Zwrotnie uzyskaliśmy 100 odpowiedzi. W ankiecie pytaliśmy m.in. o to czy udział w kursie polepszył ich warsztat terapeutyczny i pozwolił lepiej oraz skuteczniej pracować z pacjentem, czy nasze szkolenie przyczyniło się do poprawy ich sytuacji zawodowej, a także jak oceniają nasz kurs w porównaniu do innych, w których brali udział, pod kątem organizacyjnym, programowym i cenowym. Poniżej przedstawiamy wyniki naszych badań – są one dla nas powodem do dumy i dowodem na to, że transfer wiedzy w Falmedzie od lat jest na bardzo wysokim poziomie.

82% uczestników uważa, że udział w naszym kursie rozwinął ich warsztat terapeutyczny i pozwolił jeszcze skuteczniej diagnozować i pacjentów.

1 na 3 uczestników naszych kursów uważa, że wiedza i umiejętności zdobyte podczas szkolenia wpłynęły na poprawę jego sytuacji zawodowej.

3/4 uczestników naszych kursów uważa, że ich cena była adekwatna do zdobytych na nim wiedzy i umiejętności.

99% uczestników naszych kursów ocenia je dobrze lub bardzo dobrze pod kątem organizacyjnym.

8 na 10 uczestników naszych kursów ocenia ich program dobrze lub bardzo dobrze, na tle innych szkoleń, w których uczestniczyli.

Ponad 70% uczestników naszych kursów przesłałoby swoje zgłoszenie ponownie, gdyby mieli taką możliwość.