Rehabilitacja ortopedyczna Falmed Poznań

REGULAMIN

PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PRZECZYTAJ NASZ

Rehabilitacja ortopedyczna

 

 

Podstawą do leczenia urazów sportowych, takich jak złamania czy zwichnięcia, zerwania więzadeł lub innego rodzaju uszkodzenia tkanek miękkich jest praca z fizjoterapeutą. Obejmuje ona swoim zakresem zarówno manualne zabiegi wykonywane przez terapeutę, pracę z gumami Thera-Band, jak i zabiegi fizykoterapeutyczne. W zależności od rodzaju urazu, najczęściej wykorzystywanym rodzajem fizykoterapii w leczeniu urazów tkanek miękkich są ultradźwięki, laseroterapia, magnetoterapia oraz punktowa krioterapia.

 

Szybka interwencja fizjoterapeuty i dobrze zaplanowany proces terapii nie tylko dają gwarancję całkowitego wyleczenia urazu czy kontuzji, lecz także przyspiesza proces gojenia się tkanek, a co za tym idzie minimalizuje ryzyko odnowienia się urazu w przyszłości.

 

Rehabilitacja ortopedyczna obejmuje także usprawnianie pacjentów, którzy zmagają się z zespołami przeciążeniowymi, bólowymi i zmianami zwyrodnieniowymi. Specjalistką w leczeniu dorosłych pacjentów w Falmedzie jest mgr Anna Faliszewska, posiadająca certyfikaty metod PNF czy Terapii Manualnej w ujęciu holistycznym, która wielokrotnie przywracała naszych pacjentów do pełnej sprawności, nawet bo najbardziej skomplikowanych złamaniach, zwichnięciach i urazach.

Falmed - Rehabilitacja Ruchowa

FALMED © 2017

POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZADZWOŃ DO NAS

61 653 49 90

Ośrodek Falmed

ul. Czereśniowa 50 Przeźmierowo k. Poznania

Godziny otwarcia: Pon - Pt 9:00 - 19:00

Falmed - Rehabilitacja Ruchowa