Klub Malucha Falmed Poznań
Imię i nazwisko Malucha
Dzienna data urodzin Malucha
Telefon kontaktowy
Wyślij
Wyślij
Twoje zgłoszenie zostało wysłane - dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

„Jak czerpać radość z kontaktu z moim maluszkiem”

 

Klub Malucha to autorski projekt dr Stanisława Faliszewskiego, kierowany do dzieci, u których nie wykryto żadnego deficytu. W zajęciach biorą udział maluchy od 2 do 12 miesiąca życia, podzielone na grupy rówieśników, tak aby wszyscy rodzice mogli wykonywać podobne ćwiczenia. W jednej grupie znajduje się od 5 do 7 Maluchów.    

           

Tematyka zajęć obejmuje szereg zagadnień związanych z rozwojem psychomotorycznym malucha do 12 miesiąca życia. Dr Stanisław Faliszewski instruuje rodziców jak należy ćwiczyć z Maluchem aby wspomagać jego prawidłowy i zdrowy rozwój. Omawiamy także jak prawidłowo nosić malucha, zmieniać jego pozycję czy ćwiczyć z nim przechodzenie do pozycji siedzącej, do czworakowania, czy też momentu oczekiwanego przez wszystkich rodziców – postawienia pierwszych, samodzielnych kroków.

 

Istotne jest uczestnictwo rodziców, którzy na każdych zajęciach otrzymują instruktaż ćwiczeń, jakie można wykonywać z maluszkiem w domu. Omawiane są też zasady pielęgnacji, ubierania, kąpieli czy karmienia. Rodzice poznają techniki stymulacji polisensorycznej i stymulacji poprzez zabawę. Uczą się również jak czerpać przyjemność z komunikacji ze swoją pociechą, a także jak odpowiednio reagować na płacz malucha i czym może być on spowodowany.

 

Nasze porady związane z tematyką zajęć na bieżąco publikujemy na dedykowanym fanpejdżu Klubu Malucha na Facebooku.

               

 

 

Dołącz do Klubu Malucha wypełniając formularz !

 

FACEBOOK

TERMINARZ ZAJĘĆ

REGULAMIN ZAJĘĆ

Klub Malucha

Falmed - Rehabilitacja Ruchowa

FALMED © 2017

Falmed - Rehabilitacja Ruchowa